loader
O projekcie

InstytutMłodych.pl

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English.

50

Artykułów w dniu startu

500

Successful Projects

50

Satisfied customers

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making .

  • Advance Advisory Team
  • Professional Consulting Services
  • 24/7 Support Help Center
  • Advance Advisory Team
  • Professional Consulting Services
  • Professional Consulting Services
23
Years Experience
Zależności

Zasady powiązań i współpracy prowadzonych serwisów

fancybox
01

Fundacja

Dolnośląska Fundacja Wspierania Młodzieży zapewnia obsługę prawną i techniczną prowadzonych Instytutu Młodych i wszystkich zależnych od niego witryn. To z jej środków sfinansowana została budowa obu projektów i uiszczać będzie opłaty związane z ich funkcjonowaniem. Jest ona także formalnym właścicielem InstytutuMłodych.pl

fancybox
fancybox
02

InstytutMłodych.pl

InstytutMłodych.pl to portal ze ściśle zdefiniowaną tematyką artykułów. Znajdą się tam wyłącznie artykuły związane ze wspieraniem młodzieży w Funkcjonowaniu w obecnym świecie. Chociaż zakres tego pojęcia jest bardzo szeroki, nie zawierają się w nim takie tematy jak recenzje filmów, książek czy gier, które choć mogą być przez młodych uważane za interesujące, nie należą do kategorii typowych problemów.

fancybox
fancybox
03

Laboratorium

Aby zachować ścisły porządek w głównej stronie Instytutu i zapewnić możliwość rozwijania go o poboczne tematy, przygotowano osobny serwis nazwany Laboratorium InstytutuMłodych.pl. To właśnie w nim będą publikowane wszystkie teksty, które z uwagi na niepasującą tematykę nie mogły zostać opublikowane w stronie głównej Instytutu.

Laboratorium InstytutuMłodych.pl

Co będzie tam publikowane?

Laboratorium Instytutu Młodych nie będzie miejscem eksperymentów na zwierzętach (ani tym bardziej na ludziach), ani nie będziemy tam przeprowadzać testów na obecność koronawirusa. O czym będziemy więc pisać w tamtym miejscu?

Trade & Funds management

All types of consulting service It is a long established fact.

Business Consulting

All types of consulting service It is a long established fact.

Market Analysis

All types of consulting service It is a long established fact.

... iwiele wiele więcej

Laboratorium w przeciwieństwie do głównej strony Instytutu ma zdecydowanie bardziej liberalne podejście do prezentowanych tekstów. Wierzymy, że w przyszłości ta lista może poszerzyć się także o artykuły pisane przez młodzież. Jesteśmy otwarci na subiektywne recenzje ich gadżetów, ulubionych książek, filmów, gier i tekstów na wszystkie inne tematy, które dotykają ich w codziennym życiu!

CLIENT TESTIMONIAL

Our Client's Feedback.

Partnerzy Instytutu Młodych.pl

Dzięki nim Instytut może funkcjonować!